EPR usługi

Inne usługi

EPREL

take-e-way oferuje pomoc i doradztwo w rejestracji produktów w Europejskiej bazie danych produktów wymagajacych etykietowania energetycznego (EPREL), oraz sprawdza całą dokumentajce podlegających obowiązkowi rejestracji urządzeń.

Oznakowanie CE

take-e-way zapewnia producentom i importerom kompleksowe doradztwo w zakresie oznakowania CE, oraz oferuje testy zgodności z przepisami o oznakowaniu CE. Na każdym etapie produkcji wspieramy i doradzamy naszym klientom.

Ocena zgodności

take-e-way oferuje testy zgodności produktów i gwarantuje, że nasi klienci wprowadzają na rynek tylko bezpieczne produkty. Doradzamy naszym klientom jakie wymogi prawne dotyczą ich produktów, oraz dokonujemy analizy dokumentacji testowanych urządzeń.

Dyrektywa Ecodesign

take-e-way świadczy usługi w zakresie ekoprojektowania, takie jak określanie zużycia w trybie czuwania, poziomy hałasu oraz doradza jakie rodzaje tworzyw powinny być użyte przy produkcji testowanego produktu.

RoHS

take-e-way oferuje analize produktów pod kątem przepisów dyrektywy RoHS. Nasz pakiet zawiera kontrole dokumentacji produktu, oraz analize chemiczną.

REACh

take-e-way oferuje doradztwo i analize produktów pod kątem przepisów dyrektywy REACh. Pomagamy naszym klientom w spełnieniu wszystkich wymagań zawartych w dyrektywie REACh.

bezpłatne korzystanie z porad

Jesteśmy telefonicznie osiągalni od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w piątek od 8:00 do 17:00. Zadzwoń do nas!

Skontaktuj się z nami
Magdalena Barylska

Magdalena Barylska
PL,DE,EN

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 18:00 (w piątki do godz. 17:00).
Nasi konsultanci chętnie udzielą wszelkich informacji w języku polskim.
Poza naszymi godzinami pracy prosimy kontakt droga mailową.
Zadzwoń lub napisz do nas!

Zarezerwuj konsultację

×