Wszystko o take-e-way

Firma take-e-way GmbH została założona w roku 2004 i posiada swoją siedzibę w Hamburgu w Niemczech. take-e-way jest kompleksowym punktem obsługi dla wszystkich producentów, importerów i użytkowników sprzętu elektrycznego i elektronicznego, którzy potrzebują wsparcia przy przy właściwym spełnianiu prawnie nałożonych obowiązków wynikających ze sprzedaży produktów. W tym czasie take-e-way przejęło wszystkie zobowiązania dla ponad 3.000 firm z 36 krajów w odniesieniu do wymagań Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (ElektroG), ZSEE, WEEE, Ustawy o zużytych bateriach i akumulatorach i Ustawy o materiałach opakowaniowych. Dzięki temu take-e-way zapewnia niezawodnie w Niemczech, Polsce i w całej Europie bezpieczeństwo prawne, przejrzystość i przede wszystkim przewidywalność kosztów produkcji.

Pełne ubezpieczenie – all inclusive
Poza rejestracją take-e-way przekazuje Państwu do dyspozycji w Niemczech także systemy gwarancyjne, które tutaj są konieczne zwłaszcza w przypadku sprzedaży. take-e-way odciąża Państwa także z obowiązku składania miesięcznych oraz rocznych raportów dotyczących ilości produktów i organizuje nawet recykling we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Wszelkie formy doradztwa w take-e-way są całkowicie bezpłatne, także dla firm nie będących naszymi klientami. Jest zupełnie obojętne, czy kwestie dotyczą Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (ElektroG), ZSEE, WEEE, Ustawy o zużytych bateriach i akumulatorach, Ustawy o materiałach opakowaniowych, RoHS, REACh lub CE: take-e-way zawsze przyjdzie Państwu z pomocą.

Powierzanie reprezentowania interesów
Na obszarze UE take-e-way przejmuje od swoich klientów reprezentowanie interesów w dziedzinie odpowiedzialności za produkty, które zgodnie z przyjętym ustawodawstwem muszą być traktowane jako odpady. To ważne zadanie przyjmuje stowarzyszenie VERE, które od wielu lat z powodzeniem wspiera przedsiębiorstwa i zapobiega wszelkim nieprawidłowościom. VERE posiada obecnie 3.000 członków. Liczba ta rośnie każdego roku. Pokazuje to jednocześnie, jak ważne w całej Europie jest takie właśnie reprezentowanie interesów.

Bezpłatne korzystanie z porad
Prosimy o nawiązanie z nami kontaktu, jeżeli pragną Państwo zasięgnąć informacji o naszej ofercie usług lub konieczna jest pomoc, ponieważ na skutek naruszenia przepisów o ochronie środowiska można znaleźć się w trudnej sytuacji. Doradzanie jest dla wszystkich bezpłatne. Zespół take-e-way pomoże chętnie Państwu także pod:

Magdalena Barylska
Tel.: +49/40/750687-0
E-mail: service(at)take-e-way.com
Internet: www.take-e-way.pl

Doradztwo dotyczące Dyrektywy WEEE na całym świecie

take-e-way doradza przedsiębiorstwom w zakresie Dyrektywy ZSEE (WEEE) na całym świecie. Na podstawie znajdujących się obok znaczników mogą sprawdzić Państwo, w których krajach take-e-way sprawuje już opiekę nad klientami. Jeżeli mają Państwo swoją siedzibę w którymś z tych państw i mają zamiar eksportować produkty do Niemiec lub dowolnego kraju w UE, tutaj można znaleźć odpowiedniego doradcę w zakresie ZSEE (WEEE) z firmy take-e-way.

Skontaktuj się z nami
Magdalena Barylska

Magdalena Barylska
PL,DE,EN

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 18:00 (w piątki do godz. 17:00).
Nasi konsultanci chętnie udzielą wszelkich informacji w języku polskim.
Poza naszymi godzinami pracy prosimy kontakt droga mailową.
Zadzwoń lub napisz do nas!

Zarezerwuj konsultację

×