Wszystko o take-e-way

Oliver Friedrichs i Jochen Stepp, dyrektorzy z take-e-way
Oliver Friedrichs i Jochen Stepp, dyrektorzy z take-e-way

Firma take-e-way GmbH została założona w roku 2004 i posiada swoją siedzibę w Hamburgu w Niemczech. take-e-way jest kompleksowym punktem obsługi dla wszystkich producentów, importerów i użytkowników sprzętu elektrycznego i elektronicznego, którzy potrzebują wsparcia przy przy właściwym spełnianiu prawnie nałożonych obowiązków wynikających ze sprzedaży produktów. W tym czasie take-e-way przejęło wszystkie zobowiązania dla ponad 3.000 firm z 36 krajów w odniesieniu do wymagań Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (ElektroG), ZSEE, WEEE, Ustawy o zużytych bateriach i akumulatorach i Ustawy o materiałach opakowaniowych. Dzięki temu take-e-way zapewnia niezawodnie w Niemczech, Polsce i w całej Europie bezpieczeństwo prawne, przejrzystość i przede wszystkim przewidywalność kosztów produkcji.

Pełne ubezpieczenie – all inclusive
Poza rejestracją take-e-way przekazuje Państwu do dyspozycji w Niemczech także systemy gwarancyjne, które tutaj są konieczne zwłaszcza w przypadku sprzedaży. take-e-way odciąża Państwa także z obowiązku składania miesięcznych oraz rocznych raportów dotyczących ilości produktów i organizuje nawet recykling we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Wszelkie formy doradztwa w take-e-way są całkowicie bezpłatne, także dla firm nie będących naszymi klientami. Jest zupełnie obojętne, czy kwestie dotyczą Ustawy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (ElektroG), ZSEE, WEEE, Ustawy o zużytych bateriach i akumulatorach, Ustawy o materiałach opakowaniowych, RoHS, REACh lub CE: take-e-way zawsze przyjdzie Państwu z pomocą.

Czerpanie korzyści z wymogów dotyczących ochrony środowiska w całej UE
take-e-way jest inicjatorem międzynarodowego portalu www.make-e-business.com przeznaczonego dla producentów, sprzedawców oraz importerów sprzętu elektrycznego i artykułów elektronicznych, urządzeń eksploatowanych z zastosowaniem baterii oraz wymagających opakowania, którzy poszukują nowych partnerów handlowych. Korzyść: www.make-e-business.com jest zamkniętym portalem komercyjnym miejącym na pierwszym planie sprzęt elektryczny i elektroniczny. Ludzie biznesu mogą tutaj miedzy sobą oferować swoje produkty oraz najnowszą technikę, która jest już zarejstrowana i licencjonowana  zgodnie z Ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (ElektroG), ZSEE, WEEE, Ustawą o zużytych bateriach i akumulatorach oraz Ustawą o materiałach opakowaniowych. Klienci take-e-way mogą bezpłatnie użytkować www.make-e-business.com

Powierzanie reprezentowania interesów
Na obszarze UE take-e-way przejmuje od swoich klientów reprezentowanie interesów w dziedzinie odpowiedzialności za produkty, które zgodnie z przyjętym ustawodawstwem muszą być traktowane jako odpady. To ważne zadanie przyjmuje stowarzyszenie VERE, które od wielu lat z powodzeniem wspiera przedsiębiorstwa i zapobiega wszelkim nieprawidłowościom. VERE posiada obecnie 3.000 członków. Liczba ta rośnie każdego roku. Pokazuje to jednocześnie, jak ważne w całej Europie jest takie właśnie reprezentowanie interesów.

Bezpłatne korzystanie z porad
Prosimy o nawiązanie z nami kontaktu, jeżeli pragną Państwo zasięgnąć informacji o naszej ofercie usług lub konieczna jest pomoc, ponieważ na skutek naruszenia przepisów o ochronie środowiska można znaleźć się w trudnej sytuacji. Doradzanie jest dla wszystkich bezpłatne. Zespół take-e-way pomoże chętnie Państwu także pod:

Pani Patricia Piotrak
Tel.: +49/40/219010-76
E-mail: service(at)take-e-way.com
Internet: www.take-e-way.pl

Belgia
Bułgaria
Chiny
Dania
Niemcy
Finlandia
Francja
wielka Brytania
Hongkong
Irlandia
Izrael
Włochy
Kanada
Monako
Nowa Zelandia
Niderlandy
Norwegia
Austria
Polska
Portugalia
Szwecja
Szwajcaria
Hiszpania
Tajwan
Węgry
USA
Emiraty Arabskie
Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Sri Lanka
Liechtenstein
   

Doradztwo dotyczące Dyrektywy WEEE na całym świecie

take-e-way doradza przedsiębiorstwom w zakresie Dyrektywy ZSEE (WEEE) na całym świecie. Na podstawie znajdujących się obok znaczników mogą sprawdzić Państwo, w których krajach take-e-way sprawuje już opiekę nad klientami. Jeżeli mają Państwo swoją siedzibę w którymś z tych państw i mają zamiar eksportować produkty do Niemiec lub dowolnego kraju w UE, tutaj można znaleźć odpowiedniego doradcę w zakresie ZSEE (WEEE) z firmy take-e-way.

DIN EN ISO 9001:2008 zarządzanie jakością

DIN EN ISO 9001:2008 certyfikat Zarządzanie jakością z take-e-way

DIN EN ISO 9001:2008 certyfikat zarządzanie jakością z take-e-way

Certyfikat firmy utylizacji odpadów

Certyfikat firmy utylizacji odpadów take-e-way

Certyfikat firmy utylizacji odpadów take-e-way